Прогноз Bitcoin

Новий максимум ефіріума підтриманий покупками криптокитів

Ethereum піднявся до нового історичного максимуму, і технічні налаштування показують, що ETH може стояти перед початком нового висхідного тренду.

Як відомо, на минулих вихідних ціна другої за величиною ринкової капіталізації криптовалюти впала до $ 1900. Перш за все це сталося через падіння курсу біткоїна, яке пояснюють відключенням електроенергії в Китаї. Воно ж призвело до відключення великої кількості біткоїн-майнерів. Як наслідок хешрейт BTC впав удвічі.

В результаті були повністю ліквідовані довгі та короткі позиції в ETH на суму понад $ 1,16 млрд. Однак великі інвестори скористалися зниженою ціною, щоб купити ефір зі знижкою.

Аналітики Santiment зафіксували значне збільшення кількості китів в мережі при падінні цін. У період з 17 по 19 квітня були створені приблизно 23 адреси з балансом від 10 000 до 100 000 ETH.

Якщо врахувати, що ці кити зберігають від $ 25 до $ 250 млн в ETH, різкий сплеск тиску покупців різко вплинув на ціну ефіру. Альткоін відновив всі зазнані втрати і недавно піднявся до нового рекордного максимуму в $2575.

Фахівці платформи навчання криптовалюта IncomeSharks стверджують, що з рекордного рівня 2017 року $ 20000 біткоін виріс в 3 рази. Зараз вони вважають, що Ethereum зробить те ж саме і підніметься до $ 4300.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *