Polkadot

Нові розробки в блокчейні Polkadot забезпечили DOT зростання на 17%

Сьогодні нативний токен блокчейну Polkadot DOT проявив себе як один з кращих токенів на ринку криптовалют, який демонстрував невідомн 17% -ве зростання за останні 24 години. Це обумовлено тим, що команда розробників блокчейну оголосила про довгоочікуваний запуск парачейнів.

На поточний момент DOT пішов в невелику корекцію, знизившись до $ 40,72.

Polkadot

У Polkadot парачейни описуються як спеціалізовані блокчейни, які підключаються до мережі Polkadot Relay Chain, складаючи останній фрагмент мультічейн-архітектури, званої Polkadot.

Мережа Polkadot була розроблена як так званий сегментований протокол, який дозволяє різним мережам блокчейнів працювати разом.

За заявою компанії-розробника Polkadot Web3 Foundation, тепер мережа технічно готова підтримувати свої перші парачейни, в той час, як аукціони готові до «початкового випуску продукції» в мережі.

Останніми технічними кроками, які необхідно було виконати перед запуском парачейнів на Polkadot, були завершення повного аудиту коду і завершення суперечок про парачейнах, – заявила команда.

Згідно з графіком, перший аукціон першої партії відбудеться 11 листопада, поки ж спільнота обговорює цю тему на форумі Polkadot Polkassembly.

Поряд з DOT токен мережі Kusama KSM також виріс, піднявшись майже на 16% за останні 24 години до ціни $ 365,40 і посівши третє місце за ефективністю за день після DOT.

Kusama розроблена творцем Polkadot Гевіном Вудом як мережа для експериментів і тестування децентралізованих додатків (dapps), які в кінцевому підсумку будуть запущені на Polkadot.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *