NFT

Нові рекорди маркетплейсу OpenSea: NFT розкуповують, як гарячі пиріжки

До кінця січня ще два тижні, а обсяги торгів NFT на маркетплейсі OpenSea вже б’ють рекорди. За даними Dune Analytics, новий рекордний щомісячний обсяг торгів на майданчику становив $3,5 млрд.

Попередній рекорд був зафіксований у серпні 2021 року, коли показник досяг $3,42 млрд. У грудні обсяг торгів теж був високий — на рівні $3,24 млрд, але січень перевершив усі найсміливіші очікування. Середній щоденний обсяг торгів на OpenSea у січні перевищив $169 млн, а 9 січня було зафіксовано найбільший одноденний обсяг торгів на платформі — $261 млн.

Але це ще не всі здобутки. Кількість активних користувачів OpenSea також забиває рекорди. На середину січня показник перевищив 365 000, а грудні він був лише на рівні 362 000.

Сплеск активності на OpenSea, найбільшому NFT-маркетплейсі, стався на тлі стагнації крипторинку в останні тижні, коли біткоїн знизився на 7,5% і поки не збирається знову зростати. Найбільший альткоїн Ethereum упав на 14,6% за останні два тижні.

Найкраще на маркетплейсі продається та купується колекція Bored Ape Yacht Club (BAYC). За останні 24 години NFT із цієї колекції було продано на $47 млн.

Проєкт Bored Ape Yacht Club було запущено у квітні 2021 року. У колекцію входить понад 10 000 цифрових зображень, які також називають мавпо-аватарами (ape avatars). Це токени стандарту ERC-721 у мережі Ethereum та продають їх за ETH. Учасники криптоспільноти пояснюють популярність Bored Ape Yacht Club великою різноманітністю стилів артів. Колекція BAYC повністю розпродана і NFT з неї можна купити на вторинному ринку набагато дорожче.

Bored Ape Yacht Club у 2021 році виявилася найприбутковішою колекцією на ринку NFT. Мінімальна ціна для одного токена з колекції Bored Ape Yacht Club зараз становить 38 ETH на маркетплейсі OpenSea.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.