Ripple

Novatti використовує RippleNet для виходу на ринок Таїланду

Ripple продовжує розширювати свою мережу по всьому світу, додаючи більше клієнтів в RippleNet. Останнім доповненням до неї є Novatti після того, як вона оголосила про розвиток партнерства з Ripple шляхом розширення в Південно-Східній Азії.

Компанія, що займається технологіями багатоканальних платежів, виходить на ринок Таїланду. Розширення буде здійснюватися у партнерстві з Siam Commercial Bank.

З 1996 по 2021 рік грошові перекази в Таїланд склали в середньому 6372 мільярди бат. Фактично, вони досягли рекордного рівня в 18 817 млрд бат в липні 2021 року, збільшившись з 17 419 млрд бат в червні.

Цей зростальний ринок грошових переказів, на який хочуть вийти користувачі RippleNet. У серпні до RippleNet приєдналася Global Money Express Co. Ltd [GME Remittance], один з найбільших небанківських постачальників послуг грошових переказів в Південній Кореї. Мета цього партнерства аналогічна – під’єднатися до тайської мережі SCB.

За даними Ripple, в Південній Кореї проживає близько 184 000 тайських громадян, тайське населення є третім за величиною в країні після громадян Китаю і В’єтнаму. Це робить його важливим партнерством з точки зору ведення бізнесу для компанії.

Нещодавно Ripple також вступила в партнерські відносини з центральним банком Бутану для пілотного впровадження цифрової валюти центрального банку [CBDC]. Бутан поставив мету забезпечити доступ до фінансових послуг на рівні 85% до 2023 року з аналогічним показником в 67,6% у 2019 році. Згідно XRPL, приватний реєстр в 120000 разів ефективніше стандартних блокчейнів з алгоритмом підтвердженням роботи. За словами Ripple, це робить його незамінним джерелом вуглецево-нейтрального підходу.

Ripple домоглася успіхів в секторі транскордонних платежів завдяки численним співпраці з банками, платіжними системами, а тепер і з країнами для розробки цифрової валюти.

Хоча Сполучені Штати як і раніше скептично ставляться до Ripple та іншим криптовалютним проєктам, інновації отримують визнання у всьому світі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.