Baby Doge

Нова монета Baby Doge прикрасить болід на NASCAR Xfinity Series

Сьогодні недавно запущена криптовалюта Baby Doge Coin дебютує на NASCAR. Професійний перегонник Брендон Браун буде їздити на своєму Chevrolet Camaro № 68 з символом активу.

Цими вихідними ми раді вітати Baby Doge Coin на борту нашого Chevrolet Camaro № 68 як нового партнера Brandonbilt Motorsports. Автомобіль виглядає приголомшливо, і я не можу дочекатися, коли всі побачать його на ходу в ці вихідні, – розповів американський перегонник.

Браун нагадав, що BABYDOGE – абсолютно нова криптовалюта, створена, щоб врятувати якомога більше собак. Він зазначив, що з моменту появи віртуального активу на початку червня його прихильники пожертвували майже $ 100 000, щоб допомогти врятувати життя тварин.

У його акаунті в Твіттері написано, що у токена майже 400 000 власників і 120 000 передплатників. Перегонник визнав, що любить тварин, і назвав себе прихильником активу.

Нещодавно запущена криптовалюта привернула увагу генерального директора Tesla Ілона Маска. Мільярдер, який якийсь час тримався в тіні, повернувся з твітом, що містить слова «Baby» і «Doge».

За лічені хвилини доларова вартість цифрового активу підвищилася майже на 90%. Ефект Ілона Маска в дії.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *