19 Листопада 2021 в 15:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Норвегія розгляне заборону майнінгу після пропозиції шведських регуляторів

Норвегія
Share this page to Telegram

У Норвегії може бути введена заборона майнінгу, оскільки зростання споживання електроенергії майнерами не дозволяє скандинавським країнам дотримуватись Паризької кліматичної угоди.

Уряд Норвегії розглядає пропозицію про заборону майнінгу криптовалют, висунуту двома шведськими регуляційними органами. Про це розповів в інтерв’ю Euronews норвезький політик Бйорн Арільд Грам (Bjørn Arild Gram).

“Хоча майнінг і технологія, що лежить в його основі, можуть принести можливу вигоду в довгостроковій перспективі, сьогодні важко виправдати широке використання відновлюваних джерел енергії”, – сказав Бйорн Арільд Грам.

За його словами, Норвегія розглядає всі можливі способи розв’язання проблем, пов’язаних із майнінгом криптовалюту. На початку листопада Ерік Тедеєн (Erik Thedéen), директор Управління фінансового нагляду Швеції, і Бьорн Райзінгер (Björn Risinger), директор Шведського агентства з охорони навколишнього середовища, заявили, що зростання споживання енергії при видобутку криптовалют загрожує екології. Вони закликали Євросоюз заборонити майнінг для досягнення цілей Паризької кліматичної угоди. Регуляційні органи Норвегії розглядають рішення та ідеї, які пропонують у Швеції.

Нагадаємо, що після скасування податкової субсидії на електроенергію в Норвегії, якою раніше користувалися майнери, канадська компанія Hive Blockchain Technologies продала своє місцеве майнінгове підприємство муніципалітету міста Нарвік.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар