Криптовалюти

Німеччина закликає Європу до “спільного нагляду” за криптовалютами

Цього тижня представники трьох політичних партій у Німеччині уклали угоду, де закликали європейські країни до спільного моніторингу діяльності у криптовалютному секторі.

Було оприлюднено 177-сторінковий документ, в якому зазначено, що об’єднання соціал-демократів, зелених та вільних демократів зобов’язується зробити Німеччину центром технологічних та фінтех-компаній. Конкретні політичні обіцянки включають створення правової основи для фінтех-компаній та розгляд правового підходу до випуску цифрових акцій.

В угоді також йдеться про створення “умов” у Європі для нових бізнес-моделей, орієнтованих на цифрові технології, включаючи ті, в основі яких лежать криптовалюти чи цифрові активи.

Водночас Німеччина закликає інші європейські держави до “спільного нагляду за крипто-сектором”.

“Ми зобов’язуємо постачальників послуг криптоактивів послідовно ідентифікувати бенефіціарних власників”, – йдеться в угоді.

Партії також підтримали довгостроковий проєкт із запровадження цифрового євро.

“Ми продовжимо процес введення цифрового євро як доповнення до готівкових грошей, який стане законним платіжним засобом у Європі, доступним для всіх і повсюдно”, – йдеться в документі. “Європі також необхідна незалежна інфраструктура платіжних операцій та відкриті інтерфейси для безбар’єрного доступу до цифрових фінансових послуг для всіх споживачів та торговців.”

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.