Криптовалюти

Німеччина створює законодавчу базу для регулювання криптовалютного бізнесу

Новий уряд Німеччини підписав коаліційну угоду, в якій наголошено на необхідності зміни підходу до розвитку криптовалютного сектора та оцінки ризиків.

Цього тижня три політичні партії Німеччини домовилися про підписання коаліційної угоди, в рамках якої ліві соціал-демократи, партія зелених та дружні праві демократи візьмуть управління країною у свої руки з грудня цього року. Згідно з документом, коаліція закликає до зміни «динаміки щодо можливостей та ризиків, пов’язаних із фінансовими інноваціями», що стосуються криптовалютних активів.

«Ми створюємо європейський закон про нагляд за фінансовим ринком та для складних групових структур, щоб забезпечити цілісний та адекватний нагляд за новими бізнес-моделями. Нам потрібний європейський орган нагляду за криптовалютним сектором. Ми вимагаємо від постачальників послуг послідовно ідентифікувати бенефіціарних власників», — йдеться в угоді.

Формування коаліції тривало протягом місяців після виборів у Німеччині 26 вересня. Це знаменує кінець 16-річного правління Ангели Меркель на посаді канцлера, яка йде у відставку, а її місце займе Олаф Шольц.

Цього тижня Європейська рада сформувала трирічний мандат на ведення переговорів із Європейським парламентом для роботи над створенням нормативної бази для ринку криптоактивів. Законопроєкт із регулювання криптовалют у Євросоюзі (MiCA) призначений для захисту інвесторів та споживачів від шахрайства.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.