24 Січня 2023 в 21:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ніколас Мертен спрогнозував подальший розвиток криптозими

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Криптовалютний аналітик та творець каналу DataDash Ніколас Мертен прокоментував поточну ситуацію на ринку цифрових активів. Експерт зазначив, що позитивно оцінює поточний стан індустрії, наголосив, що сегмент переживає масштабний етап реструктуризації.

Експерт наголошує, що криптовалюти чекає світле майбутнє, проте багато хто недооцінює глобальну обстановку. Збитки, завдані компаніями FTX, Celsius, Three Arrows Capital і Terraform Labs залишили на індустрії незабутній відбиток. Крім того, варто враховувати й макроекономічну складову, оскільки багато країн борються зі стрімкою інфляцією, а також до кінця не відновилися ланцюжки постачання після пандемії коронавірусу.

Протягом всього 2022 року простір цифрових активів переживав справді складні часи, а деякі великі компанії навіть спіткав крах. За словами експерта, інвесторам необхідно зрозуміти, що етап довгострокового бичачого тренду вже позаду.

На жаль, індустрії цифрових активів потрібно готуватися до нових випробувань, а поточна бичача тенденція на ринку є лише локальною корекцією в рамках загального ведмежого тренду.

Раніше наша редакція повідомляла: розвиток бичачої тенденції на ринку дозволило біткоїну зміцнити свої позиції в рейтингу основних активів із капіталізації. Примітно, що Bitcoin у цьому плані випередив багато фінансових структур. Станом на 24 січня капіталізація флагманського криптоактиву оцінюється в $443 млрд. За цим показником BTC випередив таких гігантів, як JP Morgan та Bank of America.

Лідерство в рейтингу, як і раніше, утримують золото, Apple і Saudi Aramco. Проте експерти наголошують, що криптовалюти сильно відрізняються від активів із сегмента традиційних фінансів та їх вартість нічим не підкріплена.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар