NFX

NFX відкриває інвестиційний фонд c бюджетом $ 450 млн.

Венчурна компанія NFX заявила про запуск фонду NFX Fund III, який буде інвестувати від $ 500 тисяч в стартапи, що займаються технологіями та криптовалютами.

У заяві венчурного фонду NFX сказано, що компанія виділила гроші на інвестиції в стартапи та компанії на передпосівній і посівній стадіях. Сума вкладень може скласти від $ 500 тисяч до $ 5 мільйонів. NFX – базується в Сан-Франциско, Греції та Ізраїлі. Компанія заснована підприємцями, які створили 10 компаній з доходами понад $ 10 мільярдів у різних галузях. Fund I зібрав $ 150 мільйонів у 2017 році, а Fund II $ 275 мільйонів у 2019 році.

«Fund III підтримає 70 компаній, які спеціалізуються на розвитку фінансових технологій, торгових майданчиків, ігор, біотехнологій і криптовалютах», – сказано в офіційному оголошенні для преси ..

У вересні 2020 року компанія найняла Моргана Беллера (Morgan Beller), співавтора проєкту монети Libra (зараз Diem). Це криптовалютна програма, запущена Facebook у 2019 році.

«Не може бути криптовалюти без розуміння її “мережевого ефекту”. Ці знання можуть бути використані на ранніх стадіях фінансування компаній, і у творців криптовалют є реальна перевага. Ніхто не розуміє цього краще, ніж команда NFX », – сказав він.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *