Токен

NFT-токени платформи Snark.art були продані на суму понад $ 4 млн

Колекція зайняла шосте місце в рейтингу найбільшого NFT-маркетплейсу OpenSea в розділі «Мистецтво»

NFT-колекція Organic Growth: Crystal Reef (OG: CR) від платформи Snark.art і художників Майкла Джу і Данила Криворучко була продана за три дні, повідомили «РБК-крипт» представники проєкту. За результатами продажів проєкт залучив понад $ 4 млн і посів шосту сходинку в рейтингу найбільшого NFT-маркетплейсу OpenSea в розділі «Мистецтво».

Стартова вартість токенів починалася від приблизно $ 350 в криптовалюті Ethereum. Через два місяці після старту продажів всі NFT колекції будуть об’єднані в єдиний твір мистецтва. 3% виторгу від реалізації OG: CR піде на проведення досліджень в галузі морської екології та природоохоронної біології.

На початку жовтня про випуск колекції NFT повідомив сервіс для створення і перегляду коротких відео TikTok. У колекції TikTok Top Moments представлені шість «культурно значущих» відеороликів від Lil Nas X, Белли Поарч, Руді Уілленгема, Кертіса Роуча, Гері Вайнерчук, Бріттані Кидки. Лімітовані NFT випущені спільно з художниками Coin Artist, x0r, RTFKT і співачкою Граймс.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.