29 Листопада 2022 в 20:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

NFT-стартап Candy Digital скоротив третину персоналу

NFT
Share this page to Telegram

Компанія звільнила близько сотні співробітників через «складні макроекономічні» і «ринкові умови, що різко погіршуються», повідомляють медіа.

Звільнення не стало несподіванкою з огляду на спад, який охопив компанії, що працюють у криптоіндустрії. Один із колишніх співробітників Candy Digital, менеджер з контенту спільноти Метью Мантнер написав у Твіттері, що теж потрапив під скорочення.

«Я був серед тих, кого сьогодні звільнили, і зараз шукаю нову роботу в галузі управління спільнотою, графічного дизайну чи суміжного маркетингу. Дякую Candy за пекельну поїздку».

NFT-стартап Candy Digital було створено у 2021 році. Компанія в основному створює орієнтовані на спорт невзаємозамінні токени за підтримки помітних в індустрії персон: Майка Новограца (Mike Novogratz), Гері Вайнерчука (Gary Vaynerchuk) та Майкла Рубіні (Michael Rubin).

Компанія досягла статусу єдинорога у жовтні минулого року, після залучення $100 млн із грошей інвесторів. Insight Partners та Softbank Vision Fund 2 очолили раунд фінансування, куди також увійшли інвестори на кшталт колишнього квотербека НФЛ Пейтона Меннінга (Peyton Manning), компаній Connect Ventures, Will Ventures, Gaingels, Com2Us та Athletes Syndicate у рамках партнерства з Cha.

Незабаром після того, як Candy Digital об’єдналася з такими брендами як Major League Baseball, World Wrestling Entertainment та Netflix, щотижневі обсяги продажів цифрових предметів колекціонування різко впали.

Цього місяця творці першої гри на базі блокчейну Dapper Labs повідомили, що скорочують штат на 22%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар