8 Грудня 2022 в 19:03
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

NFT-платформа Blur компенсує 50% втрат низки користувачів

Blur
Share this page to Telegram

Торговий NFT-майданчик Blur запропонував одному трейдеру повернення 50% від 70 ефірів (близько $83 300), втрачених через неоднозначність зовнішнього вигляду інтерфейсу платформи.

Користувач Твіттеру під псевдонімом Кеунг вказав на проблему з новою системою торгів Blur, додавши, що помилка могла бути спричинена людським фактором. Втрата відбулася після того, як користувач вніс понад 140 ефірів у пул торгів та випадково заплатив 70 ефірів за NFT Art Gobblers.

Цієї помилки можна було б уникнути, якби маркетплейс автоматично додавав нуль перед ставкою з десятковою точкою як перший символ. Користувачі запропонували вимкнути кнопку ставки, коли ціна ставки перевищує мінімальну ціну колекції.

Спочатку ми визнали помилку в ставці помилкою користувача, тому що в продукті не було помилок, – написали в обліковому записі Blur у Твіттері.

Після подальших розглядів ми побачили, що це можна вважати помилкою з точки зору користувача, тому ми повернемо 50% трейдерам, які постраждали в результаті особливості інтерфейсу користувача.

Команда платформи пообіцяла, що ухвалить рішення щодо спірних ситуацій протягом наступних 10 днів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар