19 Квітня 2023 в 07:04
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Невідомий кит відправив $627 млн до ETH на криптобіржу

Ethereum 2.0
Share this page to Telegram

За даними трекера транзакцій Ethereum Whale Alert, невідомий великий власник відправив велику суму в криптовалюті Ethereum (ETH) на одну з найвідоміших бірж США. Згідно з даними, кит здійснив 2 транзакції по 149 999 ETH кожна. Таким чином, сумарно він перевів на централізований торговий майданчик близько $627,4 млн.

Користувачі соціальної мережі Твіттер почали гадати, хто ця людина і як ситуація може вплинути на поточний курс цифрової монети ETH. Вони наголосили: це може бути великий стейкер чи група людей, які вирішили зафіксувати прибуток після розморожування власних активів. Аналітики говорили про те, що враховуючи низьку ліквідність ефіру на біржах, різкий продаж такої великої кількості монет здатний негативно позначитися на курсі віртуальної валюти.

Згідно з даними на 9:05 за київським часом 19 квітня 2023 року, котирування Ethereum зафіксувалися на позначці $2090. Цей показник практично не змінився за минулі 24 години, впавши на 0,25%. Ринкова капіталізація цифрової монети виявилася на значенні $249,32 млрд. Це значення зросло на 11,9% за останній тиждень після успішного завершення оновлення Shapella.

Нагадаємо, цей апдейт дозволив валідаторам виводити свої застейкані ETH, а також винагороди за ставки. Його довгоочікувана інтеграція викликала бурхливий ажіотаж навколо платформи смартконтракта та позитивно вплинула на вартість криптовалютного активу.

Щодо флагманської цифрової валюти біткоїн (BTC), то її курс зріс до $30249 за аналогічний період часу. Сумарна пропозиція монет, що циркулюють в обігу на ринку, дорівнювала $585,07 млрд. Це значення підскочило на 2,2% за останні 24 години. Торгові обсяги, забезпечені трейдерами, становили $19,05 млрд за минулу добу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар