MicroStrategy

Немає ніяких причин продавати біткоіни в найближчі 100 років – глава MicroStrategy

Генеральний директор компанії MicroStrategy Майкл Сейлор (Michael Saylor) впевнений в успіху біткоіна і вважає, що криптовалюта стане однією із загальноприйнятих форм власності. Своїм оптимістичним прогнозом відомий підприємець поділився в ході інтерв’ю Bloomberg TV.

Вкладення MicroStrategy в біткоіни стали «стратегією зростання і самого низького ризику»: «Деякі люди думають, що диверсифікація – це покупка інших криптовалют або інших видів акцій. Ми ж вважаємо, що володіння біткоіном вже досить діверсифікує наш портфель. Тому що біткоіном володіють влади міст, штатів і урядів, а також дрібні та великі інвестори. В кінцевому підсумку, біткоін може стати ядром технологічних інновацій в Apple, Amazon і Facebook. Тому ми хочемо і далі зберігати його ».

У відповідь на питання про те, як інтереси великих централізованих гігантів, таких як Twitter і Facebook, узгоджуються з децентралізованою мережею біткоін, Сейлор заявив, що біткоін є ключем до вирішення їх проблем з кібербезпекою і спамом. Інтеграція з біткоіном – і, зокрема, з опорними мікроплатежами Lightning Network – може розв’язати ці проблеми, впровадивши екосистему, яка забезпечить довіру і прозорість.

Сейлор поскаржився, що все ще мало хто інвестує в біткоін. Однак він висловив упевненість, що в майбутньому перша криптовалюта еволюціонує і стане однією з форм власності. Керівник MicroStrategy додав, що біткоін задовольняє потреби роздрібних трейдерів, інакше його не стали б підтримувати такі великі платформи, як Robinhood.

MicroStrategy почала витрачати великі гроші на криптовалюти в серпні минулого року. Сейлор пояснив сенс вкладення в біткоін так: «Ця інвестиція зображає нашу переконаність в тому, що біткоін, як сама широко поширена у світі криптовалюта, є надійним засобом заощадження і привабливим інвестиційним активом з більш довгостроковим потенціалом зростання вартості, ніж зберігання готівки». На сьогодні MicroStrategy є найбільшим інституційним власником першої криптовалюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.