NFT

Нападник FC Barcelona придбав NFT із колекції BAYC

Нападник іспанського футбольного клубу FC Barcelona голландець Мемфіс Депай став власником незамінного токена (NFT) з колекції Bored Ape Yacht Club. Гравець розповів про своє придбання у соціальних мережах. Предмет #7921 був куплений нападником на платформі OpenSea.

За даними аналітичного порталу Rarity Tools, цей NFT займає 1154-е місце в рейтингу популярності та рідкості елементів цифрових зборів BAYC. Мавпа намальована на жовтому фоні (13%), одягнена у райдужні підтяжки (1%), має голографічні очі (2%), спеціальне роботизоване хутро (2%) та рот форми L (2%).

Токен було придбано за 110 Ethereum ($332 тис). Аналітики ринку NFT заявили, що дана покупка може бути гарною рекламою для колекції предметів цифрового мистецтва, оскільки Депай має понад 2 млн передплатників у Твіттері та близько 13 млн шанувальників в Інстаграм. Предмет #7921 із колекції BAYC з’явився на аватарці спортсмена в обох соціальних мережах.

Експерти зазначили, що велика ймовірність того, що перед покупкою гравець порадився із колишнім футболістом каталонського клубу бразильцем Неймаром. Він зовсім недавно придбав 2 токені зі зборів BAYC і розповів про це своїй величезній армії шанувальників, що складається зі 169 млн передплатників.

У січні 2022 року футболіст французького клубу Paris Saint Germain придбав цифрову мавпу #6633 за 159,99 ETH ($449 тис). Цей предмет є рожевим шимпанзе в ультрасучасних окулярах.

Форвард також став власником токена #5269. У ньому відображено зображення мавпи із червоними лазерними очима. Цей NFT обійшовся бразильському нападнику в 189,69 ETH ($533 тис). Таким чином, гравець витратив сумарно близько $1 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.