Біткоін

Найбільший нічний клуб Канади почне приймати криптовалюту

Новий спосіб оплати за допомогою біткоіна та Ethereum буде доступний відвідувачам Beachclub в наступному році.
Один з найбільших клубів Північної Америки, які працюють просто неба, Beachclub, почне приймати біткоіни та Ethereum в ролі оплати. Про це повідомив власник клубу Олів’є Прімо. За інформацією MTL Blog, новий спосіб оплати буде доступний відвідувачам Beachclub в наступному році, зараз керівництво клубу займається організацією доступності криптооплати.

Beachclub відомий як найбільший відкритий клуб в Північній Америці, який вміщує понад 10 тис. чоловік. У Beachclub відзначила своє 18-річчя Кайлі Дженнер. Також клуб відвідували Джастін Бібер, Ден Білзерян, і діджей Tiesto.

Минулого місяця E11EVEN MIAMI став першим великим нічним клубом в США, який почав приймати криптовалюту як оплату. Відвідувачі клубу можуть оплачувати напої та інші товари за допомогою біткоіна, Bitcoin Cash, XRP і Dogecoin.

Один з найбільших сервісів з міжнародних грошових переказів MoneyGram дозволить купувати та переводити криптовалюту у своїх відділеннях на території США. Для цього компанія уклала партнерську угоду з платформою для обміну криптовалютою та оператором криптоматів Coinme.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.