Біткоін

Найбільший банк Ізраїлю відмовив пенсіонерці у виплаті BTC

Ізраїльські ЗМІ повідомили, що найбільший банк країни Hapoalim Bank відмовив у виплаті клієнту. Ним стала 69-річна місцева мешканка Естер Фріман, яка побажала вивести зі свого рахунку прибуток, отриманий з інвестицій у Bitcoin. Річ у тім, що жінка придбала флагманську криптовалюту на суму $3 тис. ще у 2013 році. На цей час її рахунок містить $320 тис., проте ізраїльський банк відмовив у переведенні в готівку коштів.

Річ у тому, що керівництво організації подало позов до суду, щоб підтвердити своє небажання у задоволенні запиту ізраїльтянки на виведення коштів із рахунку. Фінансовий заклад впевнений у законності своїх дій. Представники компанії зазначили, що прохання їхнього клієнта не відповідає нормативам та умовам, згідно з якими банк забезпечує виведення фіатних грошей.

За даними пресслужби установи, річ у тім, що громадянка Ізраїлю придбала біткоїни та не може підтвердити законність своїх володінь. Понад 9 років тому вона купила цифрові активи за готівку у невстановленої особи.

Відповідно до законів ізраїльської держави, відмова від переведення в готівку депозиту викликана підозрами в тому, що цифрові валюти могли бути використані для відмивання грошей і фінансування тероризму.

Місцевий банк не одержав обґрунтування факту отримання пані Фріман біткоїнів, а відповідно не має права надати їй виплати. Якби вона придбала цифрову валюту, використовуючи гроші зі свого банківського рахунку, то фінансова установа не мала б жодних причин для відмови. Однак клієнт не виконав це зобов’язання. Однак Фріман не може надати жодних доказів легальної покупки BTC.

Пенсіонерка зазначила, що добиватиметься правди через суд. Її адвокати розкритикували найбільшу фінансову установу країни, яка вирішила вести війну з давнім клієнтом — пенсіонеркою, яка лише хоче отримати прибуток зі своїх інвестицій.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.