біткоін 400000 доларів

Нафтовик-мільярдер не виключив зростання біткоіну вище $ 1 млн

Один з найбагатших норвезьких мільярдерів К’єлль Інге Реккі не заперечую зростання біткоіни до мільйонів доларів при одному сценаріїв.

Ціна біткоіни все ще може обвалитися до нуля, але вона також може досягти мільйонів доларів. Принаймні такої думки дотримується норвезький нафтовик-мільярдер К’єлль Інге Реккі.
У своєму листі акціонерам компанії Aker Solutions Реккі заявив про заснування компанії під назвою Seetee. Нова компанія, за словами Реккі, займеться інвестиціями в проекти екосистеми Bitcoin. Як сказав Реккі, особисто він зацікавлений в сервісах мікроплатежів, які вирішать проблему монетизації приватних даних.

Згідно з офіційним сайтом, Seetee вже купила 1170 BTC (~ $ 58 млн за поточним курсом) для ходлінга.

Втім, коли саме і за яким курсом сталася покупка біткоіни, залишається невідомо.

Мультимільйонний зростання біткоіни

За словами Реккі, біткоіни «все ще може впасти до нуля». Однак, криптовалюта також має шанси стати «ядром нової грошової архітектури».

«У такому разі один біткоіни може коштувати мільйони доларів», – заявив Реккі.

Норвезька мільярдер відзначає, що люди, які знають більше за все про біткоіни впевнені, що майбутній успіх біткоіни «майже неминучий». Як сказав Реккі, компанія Seetee також займеться Майнінг. Однак залишається незрозуміло, чи йде мова і Майнінг біткоіни або інший криптовалюта.

У 2018 році Реккі вважався найбагатшою людиною в Норвегії зі статком у 20,6 млрд норвезьких крон, що на той момент складало ~ 2,4 млрд. Сьогодні Реккі є найбільшим акціонером інвестиційної компанії Aker ASA, зосередженої на нафтогазовому секторі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *