19 Листопада 2022 в 07:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

На ринку активізувалися Ethereum-кити

Ethereum
Share this page to Telegram

Аналітики наголошують, що на ринку активізувалися Ethereum-кити. Великі інвестори скуповують монети ефіру на тлі падіння його котирувань ближче до позначки $1200. Примітно, що минулого тижня головний альткоїн втратив близько 7%. Якщо розглядати ситуацію в рамках двох попередніх тижнів, то актив взагалі подешевшав на 21%.

За словами експертів, поза всяким сумнівом, ключовою причиною розвитку ведмежої тенденції на ринку стало недавнє банкрутство криптомайданчика FTX. Однак на цей час ситуація почала планомірно стабілізуватися. Мало того, багато аналітиків очікують подальшого відновлення ефіру. За словами Саймона Чандлера, найближчим часом актив повернеться ближче до $1600.

Однак він акцентував, що на денному інтервалі SMA 30 знаходиться явно нижче за SMA 200. Це говорить про те, що ефір зараз перебуває у вираженій фазі ведмежого тренду.

У зв’язку з цим потенційні позиції лонг можуть бути пов’язані з підвищеною часткою ризику, наголосив Чандлер.

Раніше редакція Crypto.ru інформувала: ексдиректор з комунікацій Білого Дому і нині глава SkyBridge Ентоні Скарамуччі заявив і закликав Сема Бенкмана-Фріда правдиво описати події, які призвели до недавнього банкрутства корпорації FTX.

Експерт нещодавно дав інтерв’ю виданню CNBC, зазначивши, що раніше він відвідав на Багамах самого Сема Бенкмана-Фріда. Скарамуччі наголосив, що він захотів розібратися в ситуації та по можливості вирішити проблему. При цьому експерт не називає краху FTX шахрайством, мотивуючи це тим, що поки що нічого не доведено. Також він наголосив, що у найближчій перспективі хоче зробити зворотний викуп акцій SkyBridge, які були продані FTX Ventures на початку 2022 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар