22 Лютого 2022 в 20:20
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

МВФ сказав про великий ризик відмивання грошей за допомогою eNaira

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував звіт, де попередив громадськість, що нігерійська цифрова валюта центрального банку (CBDC) eNaira широко використовується для відмивання грошей. В організації дійшли такого висновку щодо даного віртуального активу, незважаючи на всі слова про підвищений рівень безпеки CBDC у порівнянні з Bitcoin та стейблкоінами.

Представники установи висловили впевненість, що eNaira часто використовується для транскордонних платежів, що дозволяє злочинним організаціям відмивати кошти, а також фінансувати тероризм та наркотрафік. МВФ закликав центральний банк Нігерії провести ще одну всебічну оцінку ризиків і зіставити її із затвердженими протоколами AML (Anti-Money Laundering) щодо боротьби з подібними діями.

У міжнародній організації також висловили своє занепокоєння щодо проблем кібербезпеки. Представники МВФ не впевнені, що фахівці з Нігерії мають достатній рівень технічної підготовки, щоб врахувати всі можливі ризики в цій галузі й заздалегідь запобігти їм. Вони попросили уряд Нігерії ретельно проконтролювати діяльність розробників проєкту.

У національному банку африканської держави раніше запевнили, що місцева CBDC використовує багаторівневу модель ідентифікації клієнтів зі строгими щоденними лімітами транзакцій для кожного перекладу. Користувачі найнижчого рівня можуть здійснювати операції на суми в еквіваленті не більше $120 щодня. Верхній рівень встановлено обмеження від $487 до $2438.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар