22 Грудня 2022 в 21:49
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Монета Filecoin втратила у ціні 30% за тиждень

filecoin
Share this page to Telegram

Криптовалюта Filecoin опинилася у списку аутсайдерів за ринковою динамікою за тиждень, втративши в ціні близько 30%. Минулої доби монета додала 2,1%, але конструктивно ця справа не змінюється.

Минулої п’ятниці котирування досягли рекордно низького рівня на позначці $2,64. Особливо це контрастує з історичним максимумом, сформованим на рівні $236,84 у квітні минулого року.

Стартап Filecoin дозволяє користувачам здавати в оренду або продавати вільний простір на своїх сховищах, отримуючи винагороду у вигляді токенів FIL. На піку свого розвитку монета входила до топ-15 за рівнем капіталізації. Однак глобальний ведмежий тренд, який простежується весь 2022, зробив свою справу.

Багато питань виникає і щодо практичного використання Filecoin. Попри низькі витрати при зберіганні даних, зважаючи на все, економічна структура токена не дуже приваблива для великих інвесторів.

Минулого року компанія представила проєкт NFT.Storage, головним клієнтом якого став найбільший маркетплейс OpenSea. Однак сегмент незамінних токенів перебуває в явному занепаді, а обсяги продажів на OpenSea просіли до $190 млн. А тому виникають питання щодо того, яка частина місткості екосистеми Filecoin використовується.

Раніше наша редакція інформувала: представники з Національної розвідки Південної Кореї повідомили, що хакери КНДР за останні 5 років вкрали цифрові валюти в обсязі $1,2 млрд. Як повідомляють фахівці, Пхеньян перейшов до масових атак хакерів для пошуку фінансування, щоб підтримати не стабільну. національну економіку. Для довідки, 2017 року організація ООН запровадила про КНДР жорсткі санкційні обмеження, що сильно вдарило по економіці країни.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар