криптовалют

Молодого жителя Канади заарештували за розкрадання криптовалюту на суму понад $36,4 млн

Канадця з Гамільтона заарештували та звинувачують у тому, що він причетний до розкрадання криптоактивів загальною сумою понад $36,5 млн.

Гамільтон – центр індустріалізованої та досить щільно населеної області, портове місто з населенням близько 700 000 осіб у провінції Онтаріо в Канаді. Спільне розслідування, яке проводили правоохоронці населеного пункту, а також ФБР та американська спецгрупа боротьби з електронними злочинами, призвело до необхідності арешту молодої людини. Тривало це розслідування щодо крадіжки криптоактивів у жителя США ще з березня 2020-го, повідомляє cryptonews з посиланням на пресреліз поліції містечка.

Передбачається, що злочинець скопіював номери телефонів потерпілого, скориставшись принципом роботи SIM-свопінгу. Він зробив атаку, замінивши SIM-карту жертви та зможу отримати доступ до двофакторної авторизації власника. Злочинцеві вдалося викрасти у жертви криптоактиви, еквівалентні приблизно $36,5 млн.

Гамільтонські правоохоронці заявляють, що внаслідок спільно проведеної роботи вдалося з’ясувати, куди зловмисник витратив частину викрадених коштів. За їхніми словами, частину вкрадених активів канадець витратив на придбання імені користувача в Мережі, що виявилося рідкістю для ігрової спільноти. Саме така проведена транзакція допомогла правоохоронцям виявити власника “обліківки” з незвичайним іменем користувача.

На цей час справа перебуває на розгляді суду, проте, гаданий злочинець заарештований за розкрадання понад $5000, а також володіння майном, яке було отримано незаконним шляхом. До того ж представники правоохоронних органів провели “низку арештів криптоактивів на суму, яка сьогодні перевищує” близько $5,6 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.