криптовалюта краща

Міністр фінансів Індії розповів про податок на криптовалюти

Державний міністр фінансів Індії Анураг Сінгх Тхакур заявив про необхідність введення податку на доходи власників криптовалют. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Чиновник зіслався на податкове законодавство 1961 року, по якому громадяни зобов’язані платити прибутковий податок з будь-яких джерел доходу.

«Незалежно від характеру бізнесу, під оподаткування потрапляє весь дохід з будь-яких джерел. Прибуток, отриманий від перекладу або надання послуг з обміну криптовалют, підлягає оподаткуванню », – заявив Тхакур.
Міністр також додав, що декларувати криптовалюту і розраховувати податки громадяни повинні самостійно.

Однак поки цифрові активи не мають спеціальної класифікації, вони не підпадають під податок на товари і послуги. Уряд не має доступу до даних про доходи власників криптовалют.

Тхакур не виключив, що влада вивчать можливість створення законопроекту про оподаткування криптовалют. Ініціатива, за його словами, спрямована на припинення незаконних платежів і відмивання грошей.

Раніше Центральне бюро економічної розвідки Індії вже пропонувало обкласти торгівлю криптовалютами податком на товари і послуги в розмірі 18%.

У 2019 робоча група при уряді Індії зробила висновок, що в основі криптовалют «немає ніякої цінності». Владі рекомендували заборонити всі цифрові активи, крім тих що випускаються центробанком.

У лютому 2021 року Bloomberg з посиланням на джерело в Мінфіні повідомило, в разі введення заборони у власників активів буде від трьох до шести місяців на закриття позицій.

У березні зі слів одного з високопоставлених чиновників стало відомо, що Індія розгляне законопроект, що вводить кримінальну та адміністративну відповідальність для майнерів і трейдерів.

У тому ж місяці міністерство з корпоративних питань зобов’язало компанії повідомляти про операції з цифровими активами, а також аванси або депозитах «від будь-якої особи».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *