FCA

Мінфін Великобританії повідомив про труднощі з реєстрацією криптокомпаній в FCA

Джон Глен, член парламенту Великобританії та секретар з питань економічної політики в Міністерстві фінансів, в офіційному коментарі в п’ятницю, 28 травня, вказав на серйозні труднощі в процесі реєстрації криптовалютних компаній відповідно до правил Управління з фінансового нагляду (FCA).

За словами Глена, FCA станом на 24 травня зареєструвала тільки п’ять криптовалютних компаній: Ziglu, Archax, Digivault і дві компанії криптобіржі Gemini.

«Значній кількості компаній не вдалося впровадити надійні AML-системи та найняти відповідний персонал», – сказав Глен в письмовій відповіді члену парламенту Філіпу Девісу.

Раніше на цьому тижні Девіс поставив ряд письмових питань канцлеру Ріші Сунако з приводу тяглих затримок з реєстрацією в FCA криптокомпаній.

«З криптовалютних компаній, які пройшли оцінку, понад 90% відкликали свої заявки», – сказав Грен.

Він додав, що зараз 167 компаній очікують реєстрації. 77 криптостартапів очікують повної оцінки. Зараз ці компанії знаходяться в невизначеності щодо того, чи зможуть вони продовжити роботу після 9 липня. До цієї дати вони повинні бути або включені до реєстру FCA, або припинити торгівлю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *