Новини біткоін

Мінфін США запропонував передавати дані про криптотранзакції понад $ 10 000 в податкову

Міністерство фінансів США повідомило про нову пропозицію адміністрації Джо Байдена щодо посилення заходів боротьби з ухиленням від сплати податків в криптовалютній сфері, передає Bloomberg. Передбачається, що відомості про криптотранзакції понад $ 10 000 будуть передаватися в податкове управління країни.

«Криптовалюти вже представляють серйозні виклики з позицій виявлення і використовуються для ведення протиправної діяльності, включаючи ухилення від сплати податків. Як і у випадку з транзакціями традиційної валюти, бізнес, який одержує криптоактиви зі справедливою ринковою вартістю вище $ 10 000, теж буде повинен повідомляти про них », – оголосив Мін’юст в доповіді про заплановані заходи правозастосування в податковій сфері.

За твердженням відомства, пропозиція спрямована на «мінімізацію стимулів і можливостей для переміщення доходів за межі нового режиму передачі інформації». Водночас у міністерстві відзначили, що криптовалюти складають лише малу частину в загальному обсязі транзакцій, що проходять через зареєстровані юридичні системи. «Очікується, що роль криптовалютних транзакцій зросте протягом наступного десятиліття, особливо у світлі масштабного режиму звітності по фінансових рахунках», – йдеться в документі.

Нові вимоги повинні набрати чинності у 2023 році. Цей час надається фінансовим установам для підготовки до майбутніх змін.

«Податкове управління зможе використовувати цю нову інформацію для кращого ведення правозастосовчої діяльності, посилення контролю за заможними неплатниками та зниження ймовірності того, що повністю законослухняні платники податків піддадуться дорогим аудитам», – пише Мінфін.

На тлі сьогоднішнього оголошення біткоін швидко впав на 9% і знову виявився нижче $ 39 000.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.