Біткоін

Мільярдер Марк Ласрі шкодує, що не купив більше біткоінів

Мільярдер, власник баскетбольного клубу Milwaukee Bucks і засновник Avenue Capital Management Марк Ласрі повідомив, що біткоін піднявся набагато швидше його очікувань.

«Думаю, велика ймовірність продовження зростання в міру того, як все більше і більше людей починає користуватися ним. Це сталося набагато швидше, ніж я очікував. Мені потрібно було купити набагато більше. Тут я помилився », – сказав він в розмові з CNBC.

В одному з попередніх інтерв’ю Ласрі прогнозував, що біткоін підніметься до $ 40 000. Коментуючи цей прогноз і сьогоднішній стан криптовалюти, він заявив, що ринок вже сформувався і його існуванню навряд чи щось загрожує.

«Як тільки ринок створюється, він має властивість залишатися. З цієї причини я і зацікавився біткоіном. Я подумав, що, як тільки прийдуть інституційні інвестори, ціна почне зростати », – додав він.

Хоча Ласрі розділяє бичачі очікування стосовно довгострокових перспектив біткоіна, він допускає, що аргументи можна підібрати на користь будь-якого з двох можливих сценаріїв: «Чесно кажучи, я не знаю, куди він прямує, але ринок є, він тут. Я можу обґрунтувати, чому він підніметься до $ 100 000, але також можу обґрунтувати, чому він впаде до $ 20 000 », – заявив мільярдер.

У липні 2018 року, коли був зроблений прогноз про $ 40 000, а біткоін торгувався близько $ 7 400, він повідомив, що розмістив в криптовалюті 1% своїх капіталів, зазначивши при цьому, що не використав гроші компанії. Тоді він теж шкодував, що не купив біткоін близько $ 300. «Мені подобається біткоін з тієї причини, що до нього прийдуть всі», – говорив Ласрі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.