Біткоін

Мільярдер Девід Рубінштейн виключив зникнення біткоіна

Криптовалюти залишаться частиною фінансового ландшафту на довгі роки, заявив співзасновник Carlyle Group Девід Рубінштейн в інтерв’ю CNBC.

“Crypto has come from nowhere to be a force in the market … it’s here to stay. Cryptocurrency is not going away,” The Carlyle Group’s David Rubenstein #bitcoin. “The idea that the government is going to stop cryptocurrency from being something investors want is unrealistic.” pic.twitter.com/edMOpydAzp— Squawk Box (@SquawkCNBC) May 20, 2021

Мільярдер зазначив, що особисто інвестував в компанії, пов’язані з криптовалютами. За його словами, новий клас активів – не захоплення, якому судилося зникнути.

«Криптовалюта нікуди не дінеться, як і золото», – зазначив співзасновник Carlyle Group.

Рубінштейн додав, що у біткоіна є свої злети та падіння, назвавши обвал ринку 19 травня «не кращим днем». Він порадив не інвестувати в цифрові активи тим, хто не готовий до великих коливань.

Незалежно від того, вважають першу криптовалюту правильною чи ні, інтерес до альтернативи нинішній фінансовій системі очевидний, підкреслив мільярдер.

«Це відбувається тому, що люди на ринку хочуть чогось іншого, крім традиційних валют», – пояснив Рубінштейн.

Він також засумнівався в тому, що уряд зможе перешкодити цифровим активам стати тим, чого хочуть інвестори.

Раніше CEO криптовалютного стартапу Avanti Кейтлін Лонг заявила, що тиск регуляторів на криптовалютну індустрію збережеться, але це не загрожує біткоіну забороною.

У грудні 2020 року інвестиційна фірма Declaration Partners, підтримувана сімейним офісом Рубенштейна, очолила інвестраунд Paxos на $ 142 млн.

Нагадаємо, американський інвестор Білл Міллер назвав дрібницею обвал біткоіна і заявив, що не бачить необхідності «коментувати нормальні коливання цін на активи».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *