Ethereum

Міхаель ван де Поппе прогнозує зростання ціни Ethereum до $22000

На думку аналітика Міхаеля ван де Поппе, у 2022 році на ринку Ethereum почнеться бичачий забіг, і курс криптовалюти досягне рекордного показника на позначці $22 000.

Ван де Поппе вважає, що ETH обжене біткоїн за рівнем капіталізації та очолить список цифрових активів за цим показником. Підвищення попиту на ефіріум буде зумовлено збільшенням кількості користувачів блокчейну шляхом зростання популярності децентралізованих додатків та NFT.

Під час недавньої корекції біткоїн подешевшав більшою мірою, ніж ефіріум. Це означає, що ETH сильніший за біткоїн, і фокусом поточного ринкового циклу стане ефіріум, а не біткоїн. Щоб досягти успіху на крипторинку, мережа повинна підтримувати смартконтракти, заявив Міхаель у своєму відео на YouTube.

Аналітик упевнений, що наступного року вартість Ethereum почне стрімко зростати, особливо якщо бикам вдасться відстояти бар’єр підтримки в районі $3000. Враховуючи дно та пік попереднього циклу, курс активу зростатиме як мінімум до $12 600. При цьому найбільш оптимістичний варіант розвитку подій говорить на користь туземун на позначці $22 000.

10 листопада Ethereum подорожчав до $4868 та оновив ATH. Потім на ринку виник ведмежий тренд і віртуальна валюта вже втратила в ціні 26%. Вартість біткоїну за цей час знизилася на 34%.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *