MicroStrategy

MicroStrategy збільшила свої активи в біткоінах до 111000 BTC

Сьогодні генеральний директор MicroStrategy повідомив у Твіттері, що зараз керована ним компанія володіє 111 000 біткоінами й при цьому не продала жодного сатоши.

MicroStrategy

З огляду на вчорашню покупку 229 біткоінів за середньою ціною $ 43 663 за монету, сьогодні організація повинна була придбати колосальні 18 921 BTC. Якщо припустити, що це було зроблено за ціною $ 33 000 за біткоін, загальна сума витрат повинна була скласти $ 624 млн.

З іншого боку, сьогодні ми спостерігали переміщення таких величезних сум, що дивуватися не доводиться.

Стратегія накопичення біткоіна компанією MicroStrategy узгоджується з інформацією Банку Америки про те, що довгострокові позиції в біткоіні – найбільш популярні в усьому світі.

На поточний момент ціна BTC відновилася до $ 36 000, проте окремі аналітики вбачають дно на $ 30 000. Якщо ви не займаєтеся денним трейдингом і вважаєте за краще зберігати свої біткоіни ще кілька років, то вас не повинна надто турбувати поточна волатильність.

Безсумнівно, що вхід великих гравців на ринок значно підвищив ціну головної криптовалюти. Також вірно і те, що продажі великими власниками можуть так само швидко знизити курс BTC. Наприклад, Ілон Маск вже продавав 10% наявних у компанії біткоінів й, цілком ймовірно, продовжує це робити через «неекологічность» його майнінгу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *