Microsoft

Microsoft купує Activision Blizzard. Угоду назвали кроком до створення метавсесвіту

Корпорація Microsoft оголосила про покупку розробника та видавця відеоігор Activision Blizzard за $68,7 млрд. У компанії заявили, що придбання «надасть будівельні блоки для створення метавсесвіту».

«Сьогодні ігри – найдинамічніша та захоплива категорія розваг на всіх платформах. Вони визначать розвиток метавсесвіту. Ми інвестуємо значні кошти в контент світового класу, спільноту та хмарні обчислення, щоб відкрити нову еру, де геймерів та творців ігор ставлять на перше місце», – заявив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла.

Microsoft придбала акції Activision Blizzard за ціною 95 доларів за папір. Сума угоди майже на $20 млрд перевищила ринкову капіталізацію останньої на момент анонсу. Угоду планують закрити до 30 червня 2023 року.

Компанії продовжать працювати незалежно одна від одної. Проте Activision Blizzard підпорядковуватиметься Філу Спенсеру як главі Microsoft Gaming.

У відкритому листі співробітникам глава видавця відеоігор Боббі Котик зазначив, що спільно двом компаніям буде легше конкурувати з іншими учасниками ринку «за лідерство з розвитком метавсесвіту».

Котик підтвердив, що залишається головою компанії. Цей пост він обіймає з 1991 року.

Раніше засновник Microsoft Білл Гейтс заявив, що за два-три роки більшість віртуальних зустрічей проходитимуть у метавсесвітах.

Нагадаємо, у грудні 2021 року видавець відеоігор Ubisoft оголосив про запуск бета-версії платформи Quartz, призначеної для торгівлі внутрішньоігровими предметами у форматі NFT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.