MetaMask

MetaMask інтегрується з Bitfinex Pay

Крипто-платіжний шлюз Bitfinex Pay інтегрований з MetaMask, популярним розширенням для браузера та гаманця на базі ConsenSys, що потенційно відчиняє двері для десятків мільйонів користувачів.

Інтеграція, яка офіційно розпочалася у п’ятницю, дає понад 10 мільйонам активних користувачів MetaMask доступ до Bitfinex Pay. Увійшовши у свої гаманці, користувачі MetaMask матимуть можливість надсилати та отримувати платежі у криптовалюті безпосередньо через платіжний шлюз.

Продавці, які бажають приймати платежі через Bitfinex Pay, повинні спочатку зареєструвати обліковий запис та підтвердити свою особу у Bitfinex, материнській компанії платіжної платформи. Після перевірки продавці можуть інтегрувати віджет Bitfinex Pay на свої веб-сайти.

Паоло Ардоіно, технічний директор Bitfinex Pay, охарактеризував гаманець MetaMask як «повсюдний інструмент у просторі цифрових токенів», про що свідчить широка база користувачів протоколу та його роль у залученні мільйонів нових користувачів до децентралізованих фінансів або DeFi.

Коли його запитали про майбутнє криптовалютних платежів у більш загальному плані, Ардоїно сказав, що цифрові активи “збираються підірвати поточну платіжну індустрію, виключивши посередників, а також скоротивши комісії та тертя”. Він сказав, що «питання не в тому, якщо, а в тому коли».

MetaMask відіграв ключову роль у залученні нових користувачів ринку криптовалют. Як повідомляв Cointelegraph у жовтні, платформа уклала партнерські відносини з трьома хранителями криптовалюти – BitGo, Qredo та Cactus Custody – щоб залучити більше інституційного капіталу в криптовалюту. Партнерство MetaMask з BitGo було особливо примітним, враховуючи, що компанія була придбана Galaxy Digital у травні цього року.

Очікується, що попит на криптографічні платіжні шлюзи зростатиме в міру того, як цифрові активи стають все більш популярними. Платіжна інфраструктура є важливою, тому що вона дозволяє підприємствам обробляти криптовалютні транзакції в обмін на товари та послуги.

Провайдер криптоплатежів BitPay відіграв важливу роль у полегшенні криптографічних транзакцій на зорі біткойнської революції (BTC). Компанія, як і раніше, активна в інтеграції платежів, нещодавно підписавшись на платформу електронної комерції Shop. com.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.