10 Грудня 2021 в 16:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Meta відкрила доступ до VR-соцмережі в США та Канаді

Meta
Share this page to Telegram

Компанія Meta (раніше Facebook) відкрила доступ до соціальної мережі у віртуальній реальності Horizon Worlds для повнолітніх мешканців США та Канади. Програма розповсюджується безплатно, а для її використання необхідний VR-шолом Quest 2 та обліковий запис Facebook.

Компанія також представила нову міні гру Arena Clash, схожу на лазертаг у форматі три на три.

Horizon Worlds – один зі стовпів стратегії метавсесвіту Meta. Марк Цукерберг описав її як «інтернет, в якому ви перебуваєте, а не просто дивіться на нього». Проте компанія ще не уявила цілісного бачення того, куди рухається технологія.

У Meta сподіваються, що користувачі візьмуть на себе велику частину роботи з наповнення віртуального простору Horizon Worlds. Для цього інженери компанії надали доступ до інструментів для створення власних ігор та робочих сценаріїв віртуального світу.

Horizon Worlds анонсували у 2019 році. З 2020 року компанія запустила закрите бета-тестування сервісу, в якому взяли участь кілька тисяч користувачів.

Нагадаємо, 28 жовтня Facebook провела масштабний ребрендинг, перейменувавши компанію на Meta і змістивши фокус на метавсесвіт.

У рамках презентації науковий співробітник Oculus Майкл Абраш продемонстрував реалістичні аватари, середовище для їхнього існування, а також нейроінтерфейс, що дозволяє керувати ними.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар