Новини XRP

Messari: Інвестіції в XRP пpинecли власникам тoкeну пpибуток

У криптоспільноті досить давно ходять чутки, що Ripple планує стати публічною компанією, навіть незважаючи на триваючий судовий процес з SEC. У зв’язку з цим не дивно, що цифровий актив додає в ціні, реагуючи на позитивні новини.

Зростання цін і обсягів торгів демонструє ефективність різних блокчейнов. У реєстрі XRP час розрахунку становить 3,1 секунди, а комісія за транзакцію – $ 0,0004.

Ці показники призвели до того, що XRP посів сьоме місце в рейтингу кращих гравців за останні сім днів, оскільки ціна виросла на 52,45%. Зараз токен впевнено утримує четверте місце в рейтингу криптовалют за ринковою капіталізацією.

Новини XRP

Судячи по графіку вище, переважно волатильність залишалася низькою – вона впала майже на 40%. Водночас ціна росла, завдяки чому ходлери отримали значний прибуток.

Згідно з даними Messari, короткострокова рентабельність інвестицій зробила XRP прибутковим для роздрібних трейдерів.

Новини XRP

Судячи з цінового графіка, як короткострокова, так і довгострокова рентабельність інвестицій робить токен Ripple прибутковим для ходлерів. На поточному рівні цін XRP продовжує залишатися недооціненим, але очікується, що ціна продовжить рости.

Судовий процес міг стати каталізатором зростання цін XRP, оскільки він мобілізував підтримку і попит з боку трейдерів. Попри розбіжності за позовом SEC, попит на XRP був високим, і з ростом цін більш ніж на 50% за минулий тиждень XRP, ймовірно, продовжить рости.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *