XRP

Мережеві показники XRP залишаються суперечливими

До кінця жовтня XRP був готовим до великого руху: позитивні настрої панували у всій галузі, а судовий процес SEC проти Ripple схилявся на користь компанії. На жаль, листопад не був таким добрим.

На момент публікації XRP впав на ~ 15% за місяць, досягнувши місячного мінімуму $0,91. Разом із цим, мережеві показники залишаються суперечливими.

XRP

Співвідношення MVRV свідчить про негативний настрій утримувачів XRP. Коли значення індикатора впало нижче за нуль, здавалося, що інвестори зараз отримують більше прибутку, ніж тримають. Це також означало, що наближається виснаження тиску з боку продавців.

Ончейн-індикатор MVRV розраховує співвідношення ринкової та реалізованої вартості активу.

XRP

Нарешті графік циркуляції NVT також розглядає можливість інвестування. Мережева цінність транзакцій невисока, що означає, що транзакції в повному обсязі відбивають внутрішню вартість XRP.

NVT (мережева вартість транзакції) – це індикатор, який описує взаємозв’язок між обсягом переказу та ринковою капіталізацією. Його часто називають відношенням ціни на прибуток (PE) криптовалют. Він був створений Віллі Ву.

Зараз всі ознаки повільно рухаються проти XRP, і це може свідчити про наближення ведмежої тенденції. Отже, для альткоїну, як і раніше, критично важливо залишатися вище за зону попиту $0,78-0,85 і консолідуватися над нею протягом наступних кількох торгових сесій.

З іншого боку, показники XRP Ledger демонструють, як ніколи, високий рівень. Кількість виконаних транзакцій у реєстрі на рекордному з 2018 року рівні:

XRP

Кількість нових активованих облікових записів також демонструє рекордні показники:

XRP

Активність у XRP Ledger, найімовірніше, пов’язана з майбутніми еірдропами для власників XRP та новими можливостями реєстру, такими як створення NFT в XRPL.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.