XRP

Мережеві дані вказують на те, що XRP недооцінений

Він-чейн дані Santiment вказують, що XRP залишається недооціненим за нинішньої ціни та, отже, має потенціал для зростання. Нещодавня волатильність на ринку криптовалют призвела до того, що XRP впав до внутрішньоденного максимуму $0,57 — найнижче значення за чотири місяці.

Що стосується мережевих даних, то індикатор Strong and Oversold (букв. “сильний і перепроданий”) Santiment вказує на те, що XRP є “недооціненим” у порівнянні з його фундаментальними показниками. Після цього падіння XRP торгується $0,82 на момент публікації.

Коли ціна активу різко знизилася до рівня нижче за його справжню вартість, кажуть, що він перепроданий. Зазвичай це відбувається внаслідок надмірної реакції на ринку або панічного продажу. Активи, які значно впали протягом короткого періоду часу, часто вважаються перепроданими.

На це вказує індикатор RSI на денному графіку XRP/USD – за останні чотири дні він знаходиться в зоні перепроданості. 5 грудня індикатор знаходився на позначці 26 – найнижчому рівні цього року. Після знаходження на таких відмітках активи мають властивість відновлюватися, але все залежатиме від ринкової ситуації загалом.

XRP
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.