7 Жовтня 2022 в 18:14
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Мережа BNB Chain відновила роботу

Блокчейн BNB Chain повернувся до роботи після зламування мосту BSC Token Hub. Хакерам вдалося викрасти криптовалюту на суму понад $544 млн, проте вивести вони змогли лише $100 млн. Після цього роботу мережі було тимчасово припинено, повідомляє РБК Крипто.

Глава Binance Чанпен Чжао опублікував посилання на посаду на Reddit, де розповідають подробиці інциденту. Зокрема, стверджується, що за початковою оцінкою зловмисникам вдалося вилучити з мережі BNB Chain від $100 млн. до $110 млн. При цьому за підтримки партнерів вдалося заморозити криптовалюту на $7 млн.

На адресі зловмисників знаходиться криптовалюта на суму $543 млн, з них $432 млн залишаються в мережі BNB Chain і не можуть бути виведені. При цьому дані кошти не є криптовалютою користувачів. Чжао пояснив, що зловмисники за допомогою вразливості спромоглися створити додаткові токени BNB.

Згодом команда BNB Chain представила оновлення коду. Після того, як його активували валідатори мережі, облікові записи хакерів були заблоковані, а переведення активів між BNB Beacon Chain і BNB Smart Chain заморожено. Більш детально на https://crypta.today/

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар