Maven 11 Capital

Maven 11 Capital залучила до другого криптовалютного інвестфонду $120 млн

Крипто-інвестиційна компанія Maven 11 Capital із Нідерландів закрила свій другий венчурний фонд на $120 млн. Venture Fund II орієнтований на сфери децентралізованих фінансів (DeFi) та Web 3.0.

У пресрелізі фірма зазначила, що сума закриття «демонструє зростальний апетит спільноти інвесторів, що розширюється, до включення криптоактивів у свій портфель».

«Інвестори ясно розуміють, що, окрім участі через фінансування, вони також стають активними членами цих спільнот та екосистем. Очевидно, що це простір, який більше не можна ігнорувати», – заявив партнер Maven 11 Capital Йост ван дер Плас.

У компанії підкреслили, що Venture Fund II залучив різні групи інвесторів. Серед них є заможні люди з досвідом роботи у фінансовій сфері, крипто-підримачі, сімейні офіси та інституціонали.

Maven 11 Capital займається венчурним інвестуванням із 2017 року. Серед підтриманих фондом Venture Fund I фірми: Celestia, Qredo, Nym Technologies та Spectral Finance.

Venture Fund II вже зробив перші інвестиції, зокрема, в Merit Circle, Maple Finance, Anoma і Zapper.

«Maven 11 Capital пропонує стартапам більше, ніж фінансування. Вся команда фонду активно підтримує портфельні компанії, щоб пришвидшити їхній розвиток», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, у листопаді про запуск фонду для інвестицій у крипто-стартапи на ранніх стадіях оголосила компанія Circle – основний оператор стейблкоіна USDC.

Венчурна фірма Borderless Capital, що спеціалізується на екосистемі Algorand, заявила, що розмір її Borderless ALGO Fund II складе $500 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *