криптомайнінг

Машини для криптомайнінгу в Китаї продаються за ціною металолому

Ціна на обладнання для криптомайнінгу в Китаї різко падає – воно продається за ціною металолому, оскільки місцеві майнінгові компанії продовжують закривати свої ферми.

Згідно Odaily, а також Epoch Times і повідомленням телекомпанії NDTV, з квітня ціни на обладнання для видобутку криптовалют впали на 50%.

Надлишок старих машин, що виставляються на продаж, стало основною причиною, по якій китайський гігант з виробництва обладнання для майнінгу Bitmain зупинив всі продажі, намагаючись утримати ціни від падіння.

Bitmain

Водночас на телеканалі показали сюжет, в якому один з майнерів сказав, що «зараз багато людей втрачають гроші, однак продовжують працювати на своїх машинах». За його словами, репресії не повністю знищили сектор видобутку криптовалют на материку.

При цьому Лі зауважив, що видобуток біткоіна (BTC) завжди був ризикованою справою, оскільки постачальникам електроенергії було легко виявити майнінгові ферми. А зараз, коли бригади бадьорих інспекторів проводять обхід, шанси на виявлення вище, що робить видобуток більш ризикованим, ніж будь-коли.

У зв’язку з тим, що багато майнерів зараз виходять з бізнесу, а деякі туманно натякають на переїзд в США, в цей час були у використанні установки оцінюються в Китаї як металолом.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *