Марк Юско

Марк Юско: BTC буде коштувати $ 250 000 через 5 років

На думку Марка Юско, ціна першої криптовалюти може відновитися в наступні місяці, але в наступні 5 років вона злетить до $ 250 000.

Гендиректор Morgan Creek Capital Management Марк Юско припустив, що в найближчі 5 років курс найстарішої криптовалюти може злетіти до позначки, яка дорівнює $ 250 000. При цьому він визнав, що шлях до такої вершини може виявитися непростим, повідомляє cryptopotato.

Філантроп і інвестор Юско давно відомий в ролі прихильника біткоіна, який має про актив цілком послідовну думку. Так, раніше він зауважив, що знадобиться не більше 5 років для того, щоб у зв’язку з ростом мережі та числа криптокористувачів BTC досяг курсу в $ 250 000.

“Це мережа, і мережі ростуть експоненціально. Це найшвидша мережа в історії вартістю в трильйон доларів “, – сказав він.

У черговому інтерв’ю CNBC гендиректор повторив свій прогноз. Він також похвалив основний криптоактив як такий, що переважає золото через фіксовану пропозицію у 21 мільйон монет:

Це класичний попит і пропозиція. Одна з приємних особливостей біткоіна як активу – то, що він має обмежену кількість. Ми знаємо кожен день протягом наступних 140 років, скільки біткоінів буде видобуто в процесі майнінгу.

До того періоду, коли BTC досягне позначки в $ 250 000, його ринкова капіталізація, за словами Юско, також буде дорівнювати капіталізації дорогоцінного металу. Юско вважає, що Bitcoin замінив золото і тепер саме він є цифровим золотом.

Попри позитивний довгостроковий прогноз, Юско не буде здивований, якщо протягом декількох найближчих місяців “відбудеться невелика консолідація”. Хоча такі експерти, як Майк Макглоун і Адам Бек, недавно помічали, що курс BTC до кінця поточного року буде дорівнювати $ 100 000, Юско так не думає.

Він вважає, що істотний відсоток криптоінвесторів зафіксує прибуток через нещодавнє різке зростання крипторинку. Це може бути ще однією причиною того, що ціна BTC скоро піде вниз.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.