Марк Палмер

Марк Палмер: платіжні оператори зіткнуться з тиском криптоіндустрії

Аналітик компанії BTIG Марк Палмер (Mark Palmer) вважає, що традиційні оператори грошових переказів неминуче зіткнуться з сильним тиском з боку криптовалютного ринку через високі комісії.

Заява була зроблена після того, як Western Union був знижений до нейтрального статусу в BTIG Investment Banking. Це говорить про те, що популярна платформа грошових переказів може зіткнутися з тиском з боку умовно безплатних альтернатив. Наприклад, з новим додатком Facebook для цифрових грошових переказів – Novi. Крім того, Палмер бачить конкуренцію з боку некастодіального гаманця Strike, який використовує Lightning Network на блокчейні біткоіна, для здешевлення платежів.

«Схоже, простір для грошових переказів починає змінюватися», – вважає аналітик.

Традиційні платіжні системи можуть втратити мільйони на комісійних, які вони отримують, проводячи транзакції. Криптовалюти стають все більш популярним інструментом фінансової системи через відсутність таких високих комісій. Наприклад, такі компанії, як Ripple і Stellar, створили рішення для дешевих транскордонних платежів.

«У наші дні безумство, якщо необхідно піти в фізичний офіс Western Union, віддати їм паперові гроші, а потім сплатити ще 25 доларів. Тільки після цього гроші будуть відправлені », – розповів у вересні на СNBC Хайме Гарсія (Jaime García), дослідник в SGI Canada Insurance.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.