Ethereum

Марк К’юбан: великої корекції на ринку криптовалют не очікую

Підприємець заявив про велику перспективність Ethereum ніж біткоіна.

Відомий інвестор і підприємець Марк Кьюбан вважає, що повторення значної низхідної корекції більшості цифрових активів за зразком 2018 роки чекати не варто. На його думку, ринок криптовалюти привернув такий значний обсяг капіталу, в тому числі з боку інституційних гравців, що учасники цієї сфери будуть охоче купувати цифрові активи при кожному їхньому невеликому здешевленні.

При цьому інвестор вважає, що з точки зору перспективи Ethereum виглядає краще біткоіна. На його думку, DeFi (децентралізовані фінанси) з 2 млн користувачів дають підставу говорити про це. Говорячи докладніше, він заявив, що бачить більший ризик відкоту ціни по біткоіні, ніж по Ethereum, «тому що дуже багато доларів вкладено в похідні фінансові інструменти на базі біткоіна», і крім цього, у «Ethereum є більше користі ніж у біткоіна».

Інший експерт, відомий трейдер Уолл-стріт з 40-річним стажем Пітер Брандт припустив, що біткоін з технологічної точки зору може поступитися своїм місцем більш інноваційним цифровим активам, однак глава MicroStrategy Майкл Сейлор заявив, що біткоін є домінантною криптовалютною екосистемою завдяки своїм економічним і технічним характеристикам, а подальші інновації в криптосфері в результаті реалізуються на основі принципів даної екосистеми.

I still believe #Ethereum will flip #Bitcoin in market capitalization.

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) May 6, 2021

Тим часом трейдер Амстердамської фондової біржі Майкл ван де Поппе впевнений, що «Ethereum в результаті обійде біткоін за сумарною капіталізацією», а аналітик Рен Нойнер звернув увагу на те, що «сумарна капіталізація Ethereum зараз більше тієї величини, скільки коштували всі біткоіни під час попереднього цінового підйому у 2017 році ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.