біткоін

Маріон Лабуре: «біткоін може стати золотом 21 століття»

Аналітик Deutsche Bank Маріон Лабуре висловила думку, що хоча криптовалюти надмірно волатильні, біткоін залишиться надовго і цілком може стати «цифровим золотом 21 століття».

Маріон Лабуре (Marion Laboure) підкреслила, що бачить «потенціал біткоіна в становленні цифровим золотом 21 століття», але попереджає про волатильність активу. Вона зазначила, що велика частина біткоіна купується для спекуляцій та інвестицій, а не для використання як засобу обміну і платежу.

«Всього кілька великих покупок або продажів на ринку можуть сильно вплинути на баланс попиту і пропозиції. Біткоін занадто волатильний, щоб вважатися надійним засобом зберігання багатства. І я передбачаю, що він залишиться ультраволатильним в доступному для огляду майбутньому », – вважає Лабуре.

Також аналітик Deutsche Bank зазначила недолік регулювання в криптовалютної галузі. При цьому, хоча біткоін, швидше за все, залишиться лідером індустрії, в Ефіріума набагато більше застосувань. Наприклад, у сфері децентралізованих фінансів (DeFi) і для випуску колекційних токенів (NFT).

«Якщо біткоін називають цифровим золотом, то Ефіріум могла б називатися цифровим сріблом», – пише Лабуре.

Раніше Deutsche Bank, спільно з іншими великими банками світу, виступив проти прийняття Базельських правил про інвестиції в криптовалюти. Такі правила виключають можливість участі банків в даній діяльності.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *