криптомайнінг

Marathon залучить $500 млн для покупки BTC та майнерів

У понеділок компанія заявила, що має намір залучити 500 мільйонів доларів шляхом випуску старших облігацій, що конвертуються, за якими нараховуються відсотки, що виплачуються раз на пів року, з терміном погашення 1 грудня 2026 року.

Marathon заявила, що прагне використовувати чистий виторг для цілей, включаючи “придбання біткойнів або машин для видобутку біткойнів“.

План, хоча зараз це лише пропозиція, являє собою останнє зусилля з випуску боргових зобов’язань компаніями з видобутку біткойнів у Північній Америці, які шукають гроші для оплати витрат та розширення обладнання.

Це також сталося лише через місяць після того, як Marathon заявила, що отримала відновлювану кредитну лінію у розмірі 100 мільйонів доларів від Silvergate Bank, забезпечену його BTC та доларами США.

Публічно зареєстровані північноамериканські видобувні компанії біткойнів, такі як Marathon, Riot, Bitfarms, Hut8 та Argo, усі прийняли стратегію «ходлінгу» майже всіх біткойнів, які вони видобули з початку року, замість того, щоб ліквідувати їх для капітальних витрат.

The Block раніше повідомляв, що станом на третій квартал лише шість великих компаній з видобутку біткойнів в одній Північній Америці тримали понад 20 000 BTC, що на той момент становило 1 мільярд доларів. І вони продовжували додавати у баланс свій жовтневий місячний обсяг виробництва.

Argo, зареєстрована в Лондоні, яка стала публічною на Nasdaq цього року, також оголосила минулого тижня про пропоноване розміщення державного боргу, сподіваючись залучити 57 мільйонів доларів для будівництва свого об’єкту в Техасі.

Marathon зараз є найбільшим власником BTC серед публічних компаній з видобутку біткойнів у Північній Америці. Станом на кінець жовтня на його рахунку було близько 7453 BTC (490 мільйонів доларів), у тому числі 4812 BTC (317 мільйонів доларів), куплених на ринку. Решту суми було отримано від майнінгу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *