Таїланд

«Майнінг-заборона», запроваджена Китаєм, дозволила Таїланду збільшити свій крипто-прибуток.

Заборона щодо майнінгу цифрових активів, запроваджена Китаєм у вересні 2021 року, дала хороший імпульс розвитку в цій же галузі ще в одній азійській країні – Таїланді.

Так, нещодавно міжнародний канал новин Al Jazeera повідомив, що після дій Китаю, що обмежують права крипто-підприємців, у Таїланді помітно прискорився розвиток економічного сектору.

У даному контексті варто зазначити, що з осені в Таїланді збільшилася кількість роздрібних майнінг-прихильників і ферм, що приносить відносно стабільний дохід не тільки в міру бідному населенню країни, а й місцевим великим підприємствам.

Потрібно підкреслити, ЗМІ Таїланду неодноразово вказували, що деякі біткоін-ентузіасти, які є громадянами країни середнього класу, зайнялися здобиччю криптовалюти. Один із прихильників майнінг-діяльності дав інтерв’ю, в якому зазначив, що купив обладнання у китайських продавців за $30 000, і вже за три місяці повністю окупив усі витрати, надалі почавши отримувати «чистий прибуток».

Варто наголошувати читачів на тому, що сьогодні в Таїланді цифрові активи дуже популярні в азартних іграх, гравці використовують криптовалюту в біткоїн-казино. Для таких розваг місцеві жителі із задоволенням поповнюють свої електронні гаманці.

Також у Таїланді розширився бізнес із продажу пристроїв для майнінгу криптовалюти. Якщо спочатку більшість пристроїв закуповувалося безпосередньо у Китаю, то сьогодні місцеві підприємці розширили спектр товарів, що продаються у своїх магазинах.

До речі, Державні установи також почали активно виявляти свою зацікавленість у криптовалюті, чому свідчить купівля найстарішим банком Таїланду Commercial Bank більш ніж половина (51%) акцій BitKub — найбільшої криптовалютної біржі країни. Зазначається, що операцію було проведено практично відразу після введення крипто-заборони в Китаї.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.