Ethereum

Майнінг Ethereum перевершив за доходами видобуток біткоіна

Майнери Ethereum протягом останніх днів заробляють більше, ніж їхні колеги в мережі біткоін. На це звертає увагу The Block.

Так, середньоденний показник за тиждень в мережах двох криптовалют становить $ 77 млн і $ 67 млн відповідно. Подібна ситуація виникала декілька разів за останні місяці, наприклад на початку лютого і наприкінці квітня. Аналітики відзначають, що це починає відбуватися все частіше, хоча історично в даному відношенні лідирував біткоін.

Ethereum

Одна з ключових причин динаміки полягає в різному поведінці двох криптовалют на ринку. Ефір продовжує оновлювати максимуми протягом останніх тижнів, почавши рік близько $ 730 і згодом піднявшись до $ 4 300. Біткоін в перші місяці 2021 року обходив ефір, але з середини березня його ралі сповільнилося близько $ 60 000.

Ще одна причина більших доходів від майнінгу в мережі Ethereum пов’язана з комісіями, які після короткого періоду зниження знову кинулися вгору. Зараз близько 40% доходів майнерів ефіру припадає саме на них. Проте, ситуація може змінитися найближчим часом, оскільки в липні очікується активація пропозиції щодо поліпшення Ethereum EIP-1559. Воно передбачає спалювання більшої частини сплачуваних користувачами комісій, замість того щоб повністю передавати їх майнерам, як відбувається зараз.

У квітні майнери Ethereum заробили близько $ 1,59 млрд, що стало найбільшим значенням за весь час існування криптовалюти. Попередній максимум був встановлений на позначці $ 1,38 млрд в березні. З квітневого значення $ 702 млн припали на комісії. Крім того, у квітні число транзакцій, доданих в мережу Ethereum за один місяць, вперше перевищила 40 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *