криптомайнінг

Майнінг Bitcoin споживає лише 0,05% світової електроенергії

Представники компанії CoinShares прокоментували останній звіт Bitcoin Mining Network. Вони заявили, що викиди вуглецю у навколишнє середовище від майнінгу біткоїнів становлять лише 0,05% світового споживання електроенергії.

Експерти зазначили, що провели численні дослідження, згідно з якими з’ясувалося, що вплив видобутку Bitcoin (BTC) на зміну клімату переоцінений. Багато галузей, які є невіддільною частиною життя сучасної людини, завдають значно більшої шкоди навколишньому середовищу.

У своєму документі дослідники практично зруйнували міф про те, що видобуток першої криптовалюти має критичні наслідки для атмосфери Землі. У звіті сказано, що в результаті майнінгу виділяється в 50 разів менше CO2, ніж від цивільної авіації, у 25 разів ніж від усіх кондиціонерів світу, і вдвічі ніж від центрів розміщення серверного та мережевого обладнання інформаційних систем інтернет-каналів (ЦОД).

Експерти заявили, що Bitcoin по-праву може претендувати на статус цифрового золота, оскільки індустрія видобутку реального дорогоцінного металу втричі небезпечніша для навколишнього середовища, ніж майнінг першої криптовалюти. Видобувачі несуть відповідально лише за 89 ТВт/год, тоді як усе світове населення споживає 162,19 тис ТВт/год.

Багато експертів криптовалютного ринку нагадали, що інвестор та прихильник криптовалют Алекс Гладштейн зауважив, що вуглецевий слід від видобутку BTC можна порівняти з викидом шкідливих речовин від круїзних лайнерів. Проте, за його словами, їх ніхто не збирається забороняти та не робить із цього проблему світового масштабу.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.