26 Лютого 2023 в 11:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Майнери лайткоїна отримують прибуток

З 13 квітня ціна Litecoin зросла на 30%, і з того часу цінове ралі триває. Збільшення обсяг торгів сигналізує про те, що цінове ралі може бути тривалим. При постійно зростаючому обсязі торгів ціна Litecoin відстає від ATH всього на 13%. За останні 30 днів альткоін виріс більш ніж на 60%, при поточному рівні цін в $ 316 LTC продовжує залишатися недооціненим. За останній рік ціна Litecoin зросла майже на 200%. Судячи з графіком вище, після того, як протягом більшої частини березня діапазон залишався обмеженим, в квітні почалося цінове ралі. Менше 50% трейдерів Litecoin зберігають монету, зараз їх концентрація падає. Аналіз IntoTheBlock показує, що настрої всередині мережі бичачі, незважаючи на те, що DOGE і DOT обійшли LTC з точки зору ринкової капіталізації (дані CoinMarketCap). Оскільки Litecoin приймається скрізь, де є PayPal, попит з боку роздрібних трейдерів зростає. Зміна ринкової капіталізації Uniswap було психологічно важливою віхою для Ходлер і трейдерів LTC. Майже всі трейдери Litecoin знаходяться в прибутку, і той факт, що менше 20% зберігали Litecoin менше місяця, сигналізує про високу короткостроковій рентабельності інвестицій в криптовалюта. За даними Messari, короткострокова рентабельність інвестицій Litecoin робить його досить перспективним, щоб трейдери могли купувати його навіть при поточному рівні цін. На відміну від більшості інших альткоінов кореляція Litecoin з біткоіни становить менше 50%, тому очікується, що зростання цін на Litecoin продовжиться.
Share this page to Telegram

Курс LTC та хешрейт мережі Litecoin зростають. Litecoin Foundation стала партнером Metalpha. Є й негативні сигнали.

Litecoin – ефективна криптовалюта для інвестора у 2023 році. З початку року курс LTC зріс на 33%. Через зростання цін зросла активність майнерів. Хешрейт мережі – 765 TH/s, показує Coinwarz. Це на 30% більше ніж місяць тому.

Більше хешрейт – більше майнерів. Більше майнерів – більше безпеки у мережі.

24 лютого Litecoin Foundation став партнером Metalpha. Області партнерства – використання поновлюваних джерел енергії та зниження викидів під час майнінгу.

Високий хешрейт – це добре для безплідності. Але він також може негативно впливати на середовище, адже зростає кількість енергії, яка потрібна для майнінгу. Цей чинник обмежує масштабування блокчейнів. Через мережу переходять на алгоритми Proof of Stake, де майнінгу немає.

Активність у мережі Litecoin не викликала ентузіазму. Обсяг транзакцій знизився на 31% порівняно із січнем. Число активних адрес скоротилося після досягнення місячного максимуму 9 лютого. 30-денний MVRV заглибився у негативну зону. Це означає, що більшість власників LTC зазнають збитків, якщо продадуть свої коїни зараз

У лютому LTC коливався у діапазоні. Ціна пробила частину опору 16 лютого, але відкотилася, тестуючи мінімуми діапазону як підтримку. Індекс відносної сили (RSI) опустився нижче за нейтральний рівень 50 пунктів. Це означає, що на ринку посилився тиск продавців. Індикатор сходження-розходження ковзних середніх (MACD) також дав негативний сигнал.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар