Майнінг в Абхазії

Майнери криптовалют тікають з Абхазії

Політика влади Абхазії по виявленню незаконних майнінг-ферм призвела до масової міграції видобувачів криптовалюта в Росію.

Майнери криптовалюта з Абхазії залишають регіон через те, що місцева влада відкрила полювання на тих, хто заробляє видобутком цифрових активів. Як повідомляє прес-служба Краснодарській митниці, в кінці березня відомство затримало кілька автомобілів з майнінг-обладнанням.
Згідно з офіційним прес-релізом, громадянин Абхазії без декларування намагався перевести більш шести ASIC’ов для видобутку біткоіну.

В Абхазії затримали майнерів криптовалют

«Пристрої з вентиляторами і блоками живлення імовірно є обладнанням для майнінгу криптовалюа. Документи на товар у водія були відсутні, пояснити призначення пристроїв він не зміг », – повідомили в прес-службі митниці.

Трохи пізніше митниця знову затримала автомобіль з 13 хеш-платами з радіаторами охолодження для майнінгу криптовалют.

За результатами експертизи буде вирішуватися питання про порушення провадження у справах про адміністративні правопорушення, повідомили у відомстві.

Майнери виявилися в пастці


Тим часом в Абхазії почастішали випадки нападів на ферми. Кримінальні елементи бажають привласнити собі чуже обладнання.

Через те, що майнінг надмірно багато споживають електрику, регіон опинився на межі енергокризи. Більш того, в січні 2021 року президент Абхазії Аслан Бжанія пригрозив звільнити чиновників, якщо ті не вирішать проблеми з чорними майнерами криптовалют.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *