Біткоін

Майнери біткоїну мають проблеми з постачанням обладнання через кризу в логістиці

Північноамериканські фірми з видобутку біткоїну зіткнулися з проблемами при отриманні обладнання через глобальну кризу вантажної логістики. Декілька великих майнерів, включаючи Riot Blockchain, Bitfarms і Marathon Digital, оголосили про недоотримання оформлених замовлень протягом двох останніх місяців, звертає увагу The Block.

Техаська Riot Blockchain на початку місяця повідомила, що має 25 646 майнерів. 2 000 пристроїв AntMiner S19J Pro було поставлено їй наприкінці вересня, а ще 4 000 мали прийти з малайзійської фабрики Bitmain на початку жовтня. З усім тим, у середу компанія оголосила, що кількість майнерів у її розпорядженні за поточний місяць зросла лише на 1624. Riot Blockchain визнала наявність проблем з логістикою, але назвала їх «несуттєвими».

Канадська Bitfarms опинилася в аналогічній ситуації ще у вересні, отримавши 540 пристроїв із замовлених 2200. Marathon Digital, своєю чергою, розраховує встановити 111416 нових AntMiner до кінця червня 2022 року. Для цього в середньому їй необхідно отримувати по 11 000 пристроїв на місяць, але у вересні постачання становило лише 5 400 майнерів. У жовтні компанія вже перевиконала план, вдавшись до допомоги чартерних рейсів та отримавши 15 000 майнерів.

Хешрейт біткоїну, тим часом знаходиться недалеко від історичних максимумів вище 160 EH/s, майже повністю відновившись після заборони майнінгу у Китаї, свідчать дані BTC.com. Складність видобутку біткоїну також наблизилася до рекорду, досягнувши 21,66 трлн. після чергового перерахунку наприкінці минулого тижня.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *